Top Movie List by David

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Grosse Point Blank 4.0/4 2.8/4
2. Bullet Train (2022) 4.0/4 3.1/4
3. Cool Hand Luke 4.0/4 3.2/4
4. The Fifth Element 4.0/4 2.9/4
5. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 4.0/4 3.4/4
6. The Princess Bride N/A 3.2/4
7. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
8. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
9. Blade Runner 4.0/4 3.2/4
10. Alien 4.0/4 3.3/4
11. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
12. The Commitments (1991) 4.0/4 2.8/4
13. Shaun of the Dead N/A 3.1/4
14. Groundhog Day N/A 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name