My trips to the cinema 1997-2002
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lady and the Tramp (1955) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Flubber | 1.5/4 | 2.0/4 | |
| 3. | Anastasia (1997) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Little Mermaid (1989) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Barney's Great Adventure | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 6. | Mulan (1998) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 7. | The Chubbchubbs! | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 8. | Stuart Little 2 | 2.5/4 | 2.0/4 | |
| 9. | The Crocodile Hunter: Collision Course | 2.0/4 | 2.0/4 | |
| 10. | Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 11. | Lilo & Stitch (2002) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 12. | The Santa Clause 2 | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 13. | Gone Nutty | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 14. | Like Mike | 2.0/4 | 1.8/4 | |
| 15. | Hey Arnold! The Movie | 2.0/4 | 1.8/4 | 



