My trips to the cinema 2003
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Master of Disguise | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 2. | The Wild Thornberrys Movie | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 3. | Treasure Planet | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Little Polar Bear, The ( kleine Eisbär, Der ) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 5. | The Jungle Book 2 | 1.5/4 | 1.9/4 | |
| 6. | Kangaroo Jack | 1.5/4 | 1.4/4 | |
| 7. | Daddy Day Care | 2.0/4 | 2.2/4 | |
| 8. | Piglet's Big Movie | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Rugrats Go Wild | 2.0/4 | 1.8/4 | |
| 10. | The Lizzie McGuire Movie | 2.0/4 | 1.8/4 | |
| 11. | Knick Knack | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 12. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 13. | Holes (2003) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 14. | Elf | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 15. | Brother Bear | 2.5/4 | 2.7/4 |



