Top Movie List by Pollyanna

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Breakfast at Tiffany's 4.0/4 3.1/4
2. Hachi-ko ( Hachikô monogatari ) 4.0/4 3.3/4
3. Senna 4.0/4 3.1/4
4. Maleficent 4.0/4 2.8/4
5. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
6. The Help 4.0/4 3.2/4
7. The Karate Kid (2010) 4.0/4 2.7/4
8. Beauty and the Beast (1991) 4.0/4 3.2/4
9. City Lights 4.0/4 3.3/4
10. Life as We Know It 4.0/4 2.8/4
11. Safe Haven 4.0/4 2.7/4
12. A Walk to Remember 4.0/4 2.6/4
13. The Best of Me 4.0/4 2.4/4
14. Sully 4.0/4 2.9/4
15. The Boy Who Harnessed the Wind 4.0/4 3.3/4
16. Jiro Dreams of Sushi 4.0/4 3.2/4
17. Only You ( Sadece Sen ) 4.0/4 3.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name