Czopek's Top Films List by Jakub

Czopek's Top Films List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Matrix 4.0/4 3.2/4
2. Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) 4.0/4 3.2/4
3. Chinatown 3.5/4 3.2/4
4. Taxi Driver (1976) 3.5/4 3.3/4
5. A Clockwork Orange 3.5/4 3.1/4
6. Good, the Bad and the Ugly, The ( buono, il brutto, il cattivo, Il ) 3.5/4 3.4/4
7. One Flew Over the Cuckoo's Nest 3.5/4 3.4/4
8. Once Upon a Time in the West 3.5/4 3.2/4
9. Forrest Gump 3.5/4 3.3/4
10. A Streetcar Named Desire 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name