Best of 2014
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Whiplash (2014) | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Dawn of the Planet of the Apes | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Interstellar | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | X-Men: Days of Future Past | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Guardians of the Galaxy | 3.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Whiplash (2014) | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Dawn of the Planet of the Apes | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Interstellar | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | X-Men: Days of Future Past | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Guardians of the Galaxy | 3.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |