Top Movie List by Stuart

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Stargate 4.0/4 2.7/4
2. Stargate Continuum 3.0/4 2.8/4
3. Stargate: The Ark of Truth 3.0/4 2.7/4
4. Star Trek 4.0/4 3.1/4
5. Star Trek Beyond 2.5/4 2.8/4
6. Star Trek II: The Wrath of Khan 4.0/4 3.0/4
7. Star Trek III: The Search for Spock 3.0/4 2.7/4
8. Star Trek Into Darkness 4.0/4 3.0/4
9. Star Trek IV: The Voyage Home 4.0/4 2.8/4
10. Star Trek V: The Final Frontier 3.0/4 2.3/4
11. Star Trek VI: The Undiscovered Country 2.5/4 2.7/4
12. Star Trek: First Contact 3.0/4 2.8/4
13. Star Trek: Generations 3.5/4 2.7/4
14. Babylon 5: A Call to Arms 4.0/4 2.4/4
15. Babylon 5: In the Beginning 3.5/4 2.3/4
16. Babylon 5: The Gathering 3.0/4 2.3/4
17. Babylon 5: The River of Souls 4.0/4 2.6/4
18. Babylon 5: Thirdspace 2.5/4 2.1/4
19. Babylon 5: The Lost Tales 3.0/4 2.1/4
20. Empire Records N/A 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name