Watched in 2015 by charismaad

Watched in 2015

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Drop (2014) 2.5/4 2.9/4
2. The Judge (2014) 2.5/4 2.9/4
3. Swimming with Sharks N/A 2.7/4
4. The Interview (2014) 2.5/4 2.4/4
5. The Book of Life (2014) 2.5/4 2.8/4
6. Into the Woods (2014) 2.5/4 2.7/4
7. Confessions of a Dangerous Mind N/A 2.7/4
8. The East 2.5/4 2.7/4
9. The Skeleton Twins 2.5/4 2.8/4
10. Mortdecai 2.0/4 2.0/4
11. Strange Magic N/A 1.8/4
12. John Wick 3.0/4 3.1/4
13. Nightcrawler 3.0/4 3.3/4
14. Kingsman: The Secret Service 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name