Top Movies 2013 by zacca_allison

Top Movies 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. 12 Years a Slave 4.0/4 3.3/4
2. Her 4.0/4 3.2/4
3. Dallas Buyers Club 4.0/4 3.2/4
4. Lone Survivor 4.0/4 3.1/4
5. The Wolf of Wall Street 4.0/4 3.3/4
6. Rush (2013) 4.0/4 3.1/4
7. Prisoners (2013) 4.0/4 3.2/4
8. The Book Thief 4.0/4 3.0/4
9. Inside Llewyn Davis 4.0/4 3.1/4
10. Captain Phillips 4.0/4 3.1/4
11. About Time 4.0/4 3.0/4
12. Gravity 4.0/4 3.1/4
13. Before Midnight (2013) 4.0/4 3.0/4
14. The Great Gatsby (2013) 4.0/4 2.7/4
15. The Secret Life of Walter Mitty (2013) 4.0/4 2.8/4
16. Iron Man 3 4.0/4 2.9/4
17. Now You See Me 4.0/4 2.9/4
18. Blue Jasmine 4.0/4 2.9/4
19. Saving Mr. Banks 4.0/4 3.0/4
20. The Conjuring 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name