Top vampire movies by prettypirate

Top vampire movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Queen of the Damned 4.0/4 2.5/4
2. Underworld: Rise of the Lycans 4.0/4 2.7/4
3. The Twilight Saga: Eclipse 3.5/4 2.4/4
4. Interview with the Vampire 4.0/4 3.0/4
5. Van Helsing 4.0/4 2.3/4
6. Underworld (2003) 4.0/4 2.8/4
7. Underworld: Evolution 4.0/4 2.8/4
8. The League of Extraordinary Gentlemen 3.5/4 2.0/4
9. The Twilight Saga: New Moon N/A 2.2/4
10. The Little Vampire 2.5/4 2.0/4
11. Twilight (2008) 4.0/4 2.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name