Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Deadpool | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Sausage Party | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Brothers Grimsby | 2.5/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Zootopia | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Captain America: Civil War | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | The Conjuring 2 | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 7. | Everybody Wants Some!! | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 8. | 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 9. | Nocturnal Animals | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 10. | X-Men: Apocalypse | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 11. | Blood Father | 2.5/4 | 2.7/4 |



