Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Field of Dreams | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Unbreakable | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Tombstone | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Village (2004) | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Signs | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Legends of the Fall | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 8. | Watchmen | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Good Will Hunting | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Pumping Iron | 4.0/4 | 2.6/4 | 



