2017 Movies I've Seen
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Monster Trucks | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 2. | Split (2017) | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | A Dog's Purpose | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Resident Evil: The Final Chapter | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | The Lego Batman Movie | 2.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Monster Trucks | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 2. | Split (2017) | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | A Dog's Purpose | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Resident Evil: The Final Chapter | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | The Lego Batman Movie | 2.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |