Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mamma Mia! | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Twilight (2008) | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 3. | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Fred Claus | 4.0/4 | 2.1/4 | |
| 5. | The Atomic Café | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Wall-E | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 7. | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 8. | Holiday Inn | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 9. | Sleeping Beauty (1959) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Iron Man (2008) | 4.0/4 | 3.1/4 |



