Best of 2008
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Gran Torino | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Stoning of Soraya M. | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Boy in the Striped Pyjamas | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Flash of Genius | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Defiance (2008) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Gran Torino | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Stoning of Soraya M. | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Boy in the Striped Pyjamas | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Flash of Genius | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Defiance (2008) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |