2019 by Travis

2019

# Movie Title Rating Overall Add
1. Us 4.0/4 3.0/4
2. Uncut Gems 4.0/4 3.2/4
3. Once Upon a Time ... in Hollywood 3.5/4 3.2/4
4. The Irishman (2019) 3.5/4 3.2/4
5. Ford v. Ferrari 3.5/4 3.1/4
6. Joker (2019) 3.5/4 3.2/4
7. Doctor Sleep 3.5/4 3.1/4
8. Long Shot 3.5/4 2.7/4
9. Avengers: Endgame 3.5/4 3.3/4
10. Marriage Story (2019) 3.0/4 3.1/4
11. It Chapter Two 3.0/4 2.7/4
12. Midsommar 3.0/4 2.9/4
13. Knives Out 3.0/4 3.2/4
14. Dolemite is My Name 3.0/4 3.0/4
15. Zombieland: Double Tap 3.0/4 2.7/4
16. John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2.5/4 3.0/4
17. Ready or Not (2019) 2.5/4 3.0/4
18. Spider-Man: Far From Home 2.5/4 3.0/4
19. Rocketman (2019) 3.0/4 2.8/4
20. Crawl (2019) 2.5/4 2.6/4
21. Fighting with My Family 2.5/4 2.7/4
22. 6 Underground 2.5/4 2.5/4
23. El Camino: A Breaking Bad Movie 2.5/4 2.9/4
24. Jumanji: The Next Level 2.5/4 2.5/4
25. Happy Death Day 2U 2.5/4 2.5/4
26. Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile 2.5/4 2.9/4
27. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw 2.0/4 2.4/4
28. The Dirt (2019) 3.0/4 2.4/4
29. Stuber 2.5/4 2.1/4
30. Under the Silver Lake 2.0/4 2.5/4
31. Glass 1.5/4 2.5/4
32. The Beach Bum 2.0/4 2.3/4
33. The Lighthouse (2019) 1.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name