Purchased
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fried Green Tomatoes | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | What About Bob? | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | How to Irritate People | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | M*A*S*H | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Mr. and Mrs. Smith (2005) | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 7. | The NeverEnding Story | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | The Adventures of Elmo in Grouchland | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 9. | A Christmas Story (1983) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 10. | 300 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 11. | Hulk | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 12. | Ghost Rider (2007) | 2.5/4 | 1.9/4 | |
| 13. | Aeon Flux | 4.0/4 | 2.0/4 |



