Films of 2020 by AR

Films of 2020

# Movie Title Rating Overall Add
1. Wolfwalkers 4.0/4 3.3/4
2. Promising Young Woman 3.5/4 3.2/4
3. One Night in Miami 3.5/4 2.8/4
4. Nomadland 3.5/4 3.1/4
5. Sound of Metal 3.0/4 3.1/4
6. Soul (2020) 3.5/4 3.2/4
7. I Care a Lot 2.0/4 2.5/4
8. Onward 2.0/4 2.9/4
9. Artemis Fowl 1.5/4 1.5/4
10. Dolittle 1.0/4 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name