Worst 10 Films of 2006 by Alan @ Transbuddha

Worst 10 Films of 2006

# Movie Title Rating Overall Add
1. Tideland 0.5/4 2.5/4
2. Running Scared (2006) 0.5/4 2.7/4
3. Freedomland 0.5/4 2.0/4
4. Underworld: Evolution 0.5/4 2.8/4
5. Firewall 0.5/4 2.4/4
6. Candy (2006) 0.5/4 2.7/4
7. X-Men: The Last Stand 1.0/4 2.6/4
8. Material Girls 1.0/4 1.7/4
9. Basic Instinct 2 1.0/4 1.6/4
10. The Omen (2006) 1.0/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name