2016: Best to Worst by Will3D!

2016: Best to Worst

# Movie Title Rating Overall Add
1. Moonlight 3.5/4 3.3/4
2. Manchester by the Sea 3.5/4 3.2/4
3. Arrival (2016) 3.0/4 3.2/4
4. Zootopia 3.0/4 3.2/4
5. Moana (2016) 3.0/4 3.2/4
6. The Edge of Seventeen (2016) 3.0/4 3.2/4
7. Fences 3.0/4 3.0/4
8. The Conjuring 2 2.5/4 2.9/4
9. Central Intelligence 2.5/4 2.3/4
10. Batman v Superman: Dawn of Justice 2.0/4 2.2/4
11. Suicide Squad (2016) 2.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name