Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Toy Story 3 | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Toy Story 2 | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Toy Story 4 | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Toy Story of Terror | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Flash II: Revenge of the Trickster | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | The Flash (2023) | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 7. | The Northman | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | The Super Mario Bros. Movie | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Super Mario Bros. | 4.0/4 | 1.5/4 | |
| 10. | Treasure Planet | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 11. | Halloween Kills | 4.0/4 | 2.1/4 | |
| 12. | Halloween Ends | 4.0/4 | 2.1/4 |



