Truly Awful Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Thor: Ragnarok | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Thor: The Dark World | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Thor: Love and Thunder | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Thor | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Eternals (2021) | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 6. | Blade II | N/A | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Thor: Ragnarok | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Thor: The Dark World | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Thor: Love and Thunder | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Thor | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Eternals (2021) | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 6. | Blade II | N/A | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |