Chuck Norris by Matt

Chuck Norris

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Wrecking Crew (1969) 4.0/4 2.0/4
2. Way of the Dragon, The ( Meng long guo jiang ) 4.0/4 3.0/4
3. The Student Teachers 4.0/4 2.4/4
4. Breaker, Breaker 4.0/4 2.3/4
5. Game of Death (1979) 4.0/4 2.2/4
6. Good Guys Wear Black 4.0/4 2.5/4
7. A Force of One 4.0/4 2.3/4
8. The Octagon 4.0/4 2.2/4
9. An Eye for an Eye (1981) 4.0/4 2.1/4
10. Silent Rage 4.0/4 2.5/4
11. Forced Vengeance 4.0/4 2.3/4
12. Lone Wolf McQuade 4.0/4 2.7/4
13. Missing in Action 4.0/4 2.3/4
14. Missing in Action 2: The Beginning 4.0/4 2.3/4
15. Code of Silence 4.0/4 2.4/4
16. Invasion U.S.A. (1985) 4.0/4 2.1/4
17. Firewalker 4.0/4 2.0/4
18. The Delta Force 4.0/4 2.2/4
19. Braddock: Missing in Action III 4.0/4 2.2/4
20. Hero and the Terror 4.0/4 1.9/4
21. Delta Force 2 4.0/4 1.7/4
22. The Hitman (1991) 4.0/4 2.9/4
23. Sidekicks 0.5/4 1.9/4
24. Hellbound (1994) 4.0/4 2.6/4
25. Top Dog (1995) 1.5/4 1.5/4
26. Forest Warrior 2.5/4 1.4/4
27. Logan's War: Bound by Honor 3.0/4 2.8/4
28. The President's Man 4.0/4 3.2/4
29. The President's Man: A Line in the Sand 4.0/4 3.0/4
30. Bells of Innocence 4.0/4 2.8/4
31. Dodgeball: A True Underdog Story 4.0/4 2.6/4
32. The Cutter 4.0/4 3.2/4
33. The Expendables 2 4.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name