Worst Fantasy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Little Nicky | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 2. | How the Grinch Stole Christmas (2000) | 0.5/4 | 2.3/4 | |
| 3. | Warriors of Virtue | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 4. | Eragon | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | The Seeker: The Dark is Rising | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 6. | Kazaam | 0.5/4 | 0.9/4 | |
| 7. | Dungeons & Dragons (2000) | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 8. | The Cat in the Hat (2003) | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 9. | Naked Lunch | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 10. | Kull The Conqueror | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 11. | Mortal Kombat: Annihilation | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 12. | Underworld (2003) | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 13. | Underworld: Evolution | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 14. | Lady in the Water | 1.0/4 | 2.1/4 | |
| 15. | Ghost Rider (2007) | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 16. | Dororo | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 17. | Underworld: Rise of the Lycans | 0.5/4 | 2.7/4 | |
| 18. | Turbo: A Power Rangers Movie | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 19. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 0.5/4 | 2.7/4 |



