Top Lynch
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blue Velvet | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Mulholland Drive | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Lost Highway | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Twin Peaks: Fire Walk With Me | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Inland Empire | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blue Velvet | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Mulholland Drive | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Lost Highway | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Twin Peaks: Fire Walk With Me | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Inland Empire | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |