Worst Movies List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | White Chicks | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 2. | Teenage Mutant Ninja Turtles III | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 3. | Stop! Or My Mom Will Shoot | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 4. | The Stepford Wives (2004) | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 5. | Spy Hard | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 6. | Small Soldiers | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 7. | RV | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 8. | Murder by Numbers | 0.5/4 | 2.4/4 | |
| 9. | Mortal Kombat: Annihilation | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 10. | The Long Kiss Goodnight | 0.5/4 | 2.7/4 | |
| 11. | Little Black Book | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 12. | Killer Klowns from Outer Space | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 13. | A Guy Thing | 0.5/4 | 1.5/4 | |
| 14. | Epic Movie | 0.5/4 | 0.8/4 | |
| 15. | Enough (2002) | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 16. | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 17. | Date Movie | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 18. | Catwoman | 0.5/4 | 1.2/4 | |
| 19. | Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 | 0.5/4 | 0.9/4 | |
| 20. | Marci X | 0.5/4 | 0.9/4 |



