Best of 2023
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Super Mario Bros. Movie | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Barbie | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Tetris | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Priscilla | 2.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Super Mario Bros. Movie | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Barbie | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Tetris | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Priscilla | 2.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |