Favorites of 2013 by Austin Shagwell

Favorites of 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. 12 Years a Slave 3.5/4 3.3/4
2. Man of Steel 3.5/4 2.7/4
3. Her 3.5/4 3.2/4
4. The Wolf of Wall Street 3.0/4 3.3/4
5. The Conjuring 3.5/4 3.1/4
6. This is the End 3.0/4 2.7/4
7. Blackfish 3.0/4 3.2/4
8. Frances Ha 3.0/4 3.1/4
9. I Am Divine 3.0/4 3.3/4
10. American Hustle 3.0/4 3.0/4
11. Nebraska 3.0/4 3.0/4
12. Insidious: Chapter 2 3.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name