The Sly One
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rocky (1976) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Rambo: First Blood | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Tango & Cash | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Oscar (1991) | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Cop Land | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Demolition Man | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Cobra (1986) | 3.0/4 | 2.1/4 | |
| 8. | Lock Up | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 9. | Rocky Balboa | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Assassins (1995) | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 11. | Cliffhanger (1993) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 12. | Over the Top | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 13. | Judge Dredd (1995) | 2.5/4 | 2.2/4 | |
| 14. | The Specialist (1994) | 2.5/4 | 2.0/4 | |
| 15. | Daylight (1996) | 2.0/4 | 2.5/4 |
Recent Comments
Court J. - wrote on 03/25/09 at 01:58 PM CT
The Sly One comment
Oh man i forgot about Tango & Cash! I used to watch that all the time.




