Top Romance
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Sex and the City: The Movie | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Moulin Rouge (2001) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Pretty Woman | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Notting Hill | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Holiday (2006) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Definitely, Maybe | 2.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Sex and the City: The Movie | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Moulin Rouge (2001) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Pretty Woman | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Notting Hill | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Holiday (2006) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Definitely, Maybe | 2.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |