Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mamma Mia! | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Hairspray (2007) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Sound of Music | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Chicago (2002) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Meet Me in St. Louis | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Grease | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 7. | The Phantom of the Opera (2004) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 8. | Rent | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 9. | High School Musical | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 10. | Across the Universe | 2.5/4 | 2.7/4 |
Recent Comments
Holas - wrote on 04/21/09 at 01:57 PM CT
Top Musical List comment
i thought you were cool up until no. 9...




