Favorite James Bond Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Goldfinger | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Casino Royale (2006) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | On Her Majesty's Secret Service | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | The Spy Who Loved Me | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | License to Kill | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 6. | Dr. No | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 7. | From Russia with Love | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 8. | For Your Eyes Only | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Goldeneye | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 10. | The Living Daylights | 3.5/4 | 2.5/4 |



