Favorite Shark Movies by The WHB

Favorite Shark Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Jaws 4.0/4 3.2/4
2. Deep Blue Sea (1999) 3.5/4 2.3/4
3. Jaws 2 3.0/4 2.4/4
4. The Shallows 3.0/4 2.7/4
5. 47 Meters Down 3.0/4 2.5/4
6. Open Water 2.5/4 2.3/4
7. The Meg 2.5/4 2.4/4
8. Bait (2011) 2.5/4 2.2/4
9. The Reef 2.5/4 2.4/4
10. Sharknado 2.0/4 1.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name