Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mortal Kombat: Annihilation | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 2. | Batman & Robin | 1.0/4 | 1.3/4 | |
| 3. | Basket Case | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 4. | Catwoman | 0.5/4 | 1.2/4 | |
| 5. | Double Dragon | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 6. | Son of the Mask | 0.5/4 | 0.9/4 | |
| 7. | Super Mario Bros. | 2.0/4 | 1.5/4 | |
| 8. | Wild Wild West | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 9. | Epic Movie | 1.0/4 | 0.8/4 | |
| 10. | Teenage Mutant Ninja Turtles III | 2.0/4 | 1.6/4 | |
| 11. | Desperately Seeking Susan | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 12. | Xanadu | 2.0/4 | 1.7/4 | |
| 13. | Freddy Got Fingered | 0.5/4 | 1.5/4 | |
| 14. | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 15. | Jeepers Creepers (2001) | 1.0/4 | 2.2/4 | |
| 16. | Soul Plane | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 17. | A Guy Thing | N/A | 1.5/4 |




