Take Us To Your Leader!!
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Aliens | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Predator 2 | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 3. | The Day the Earth Stood Still (1951) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The War of the Worlds (2005) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | The Transformers (2007) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Independence Day (1996) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 8. | Species | N/A | 2.2/4 | |
| 9. | Killer Klowns from Outer Space | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 10. | Invasion of the Body Snatchers (1956) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 11. | Mars Attacks! | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 12. | Signs | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 13. | Men in Black (1997) | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 14. | Critters | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 15. | Close Encounters of the Third Kind | N/A | 3.1/4 | |
| 16. | Alien Nation | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 17. | Lilo & Stitch (2002) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 18. | Coneheads | 3.0/4 | 1.9/4 | |
| 19. | Escape to Witch Mountain | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 20. | Cocoon | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 21. | Spaced Invaders | N/A | 1.9/4 |



