Actors Role #078: Helen Hunt by mdtinney

Actors Role #078: Helen Hunt

# Movie Title Rating Overall Add
1. Cast Away (2000) 4.0/4 3.0/4
2. As Good as it Gets 3.5/4 2.9/4
3. Twister (1996) 3.0/4 2.5/4
4. Pay It Forward 3.0/4 2.6/4
5. What Women Want (2000) 3.0/4 2.3/4
6. The Curse of the Jade Scorpion 2.0/4 2.1/4
7. Next of Kin (1989) 2.0/4 2.1/4
8. Project X (1987) 3.0/4 2.5/4
9. Girls Just Want to Have Fun 2.5/4 2.4/4
10. Trancers 1.5/4 2.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name