Future Movies I want to see.
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | TRON: Legacy | N/A | 2.7/4 | |
| 2. | Gulliver's Travels (2010) | N/A | 1.8/4 | |
| 3. | Little Fockers | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 4. | True Grit (2010) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Blue Valentine | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Sinbad: The Fifth Voyage | N/A | 1.9/4 | |
| 7. | Season of the Witch (2011) | N/A | 2.3/4 | |
| 8. | The Green Hornet | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 9. | Black Swan (2010) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Thor | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 11. | Kill the Irishman | N/A | 2.5/4 | |
| 12. | Real Steel | N/A | 2.9/4 | |
| 13. | Cowboys & Aliens | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 14. | Green Lantern | 2.0/4 | 2.2/4 | |
| 15. | Cars 2 | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 16. | Red Riding Hood | N/A | 2.4/4 | |
| 17. | Beneath the Dark | N/A | 1.8/4 | |
| 18. | Kung Fu Panda 2 | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 19. | Scream 4 | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 20. | The Avengers (2012) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 21. | Don't Be Afraid of the Dark (2011) | N/A | 2.4/4 | |
| 22. | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 23. | Men in Black 3 | 3.0/4 | 2.7/4 |



