Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Hannibal (2001) | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Kids (1995) | 0.5/4 | 2.7/4 | |
| 3. | House of 1,000 Corpses | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 4. | The Boondock Saints | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Lock, Stock and Two Smoking Barrels | 0.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Smokin' Aces | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | American Beauty | 0.5/4 | 3.1/4 | |
| 8. | City Slickers II: The Legend of Curly's Gold | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 9. | Scarface (1983) | 1.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Snatch | 0.5/4 | 3.1/4 | |
| 11. | Don Juan de Marco | 0.5/4 | 2.4/4 | |
| 12. | Mrs. Doubtfire | 0.5/4 | 2.7/4 | |
| 13. | Mallrats | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 14. | Envy | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 15. | The Life Aquatic with Steve Zissou | 1.5/4 | 2.8/4 |
Recent Comments
kustaa - wrote on 10/24/07 at 08:29 AM CT
Worst All Time List comment
Yah. Wes Anderson sucks. What's wrong with Guy Ritchie, though? What about american beauty? Why? I can somehow understand the rest.




