Top Action Movie List by bwill

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Die Hard 4.0/4 3.3/4
2. Professional, The ( Léon ) 3.0/4 3.3/4
3. Enter the Dragon 4.0/4 3.1/4
4. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
5. Big Trouble in Little China 3.5/4 2.8/4
6. Lethal Weapon 3.0/4 3.0/4
7. Die Another Day 3.5/4 2.3/4
8. mariachi, El 3.0/4 2.7/4
9. Crouching Tiger, Hidden Dragon ( Wo hu cang long ) 4.0/4 3.0/4
10. Kill Bill: Volume 1 3.0/4 3.0/4
11. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name