Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Slumdog Millionaire | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | (500) Days of Summer | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Accepted | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Harold & Kumar Go to White Castle | 3.5/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Slumdog Millionaire | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | (500) Days of Summer | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Accepted | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Harold & Kumar Go to White Castle | 3.5/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |