top comic adaptation
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blade: Trinity | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Blade II | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Blade (1998) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 6. | Sin City | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Constantine | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blade: Trinity | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Blade II | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Blade (1998) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 6. | Sin City | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Constantine | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |