Asia - India
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Slumdog Millionaire | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Salaam Bombay! | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Lagaan: Once Upon a Time in India | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Water (2005) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Peepli Live | 4.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Slumdog Millionaire | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Salaam Bombay! | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Lagaan: Once Upon a Time in India | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Water (2005) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Peepli Live | 4.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |