Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Indiana Jones and the Last Crusade | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Terminator 2: Judgement Day | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Kill Bill: Volume 1 | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Die Hard | 3.5/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Indiana Jones and the Last Crusade | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Terminator 2: Judgement Day | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Kill Bill: Volume 1 | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Die Hard | 3.5/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |