Top Romance
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Gone with the Wind | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Pride and Prejudice (2005) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Atonement (2007) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Moulin Rouge (2001) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Gone with the Wind | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Pride and Prejudice (2005) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Atonement (2007) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Moulin Rouge (2001) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |