Top Animation
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Lion King (1994) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Beauty and the Beast (1991) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Pinocchio (1940) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hunchback of Notre Dame (1996) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Fantasia | 3.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Lion King (1994) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Beauty and the Beast (1991) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Pinocchio (1940) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hunchback of Notre Dame (1996) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Fantasia | 3.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |