Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Singin' in the Rain | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | West Side Story (1961) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Grease | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Sound of Music | 3.0/4 | 3.1/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Singin' in the Rain | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | West Side Story (1961) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Grease | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Sound of Music | 3.0/4 | 3.1/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |