Steven Spielberg
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler's List | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Saving Private Ryan | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Jurassic Park | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Jaws | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | ET: The Extra-Terrestrial | 3.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler's List | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Saving Private Ryan | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Jurassic Park | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Jaws | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | ET: The Extra-Terrestrial | 3.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |