Heath Ledger
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Brokeback Mountain | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | The Patriot (2000) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | 10 Things I Hate About You | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | A Knight's Tale | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Brokeback Mountain | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | The Patriot (2000) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | 10 Things I Hate About You | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | A Knight's Tale | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |