Kurt Russell
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Overboard (1987) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Escape from New York | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Tango & Cash | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Breakdown (1997) | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Stargate | 2.5/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Overboard (1987) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Escape from New York | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Tango & Cash | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Breakdown (1997) | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Stargate | 2.5/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |