Jim Carey
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Truman Show | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Dumb and Dumber | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Ace Ventura: Pet Detective | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Bruce Almighty | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Truman Show | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Dumb and Dumber | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Ace Ventura: Pet Detective | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Bruce Almighty | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |